A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ültetés. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ültetés. Összes bejegyzés megjelenítése

2015. december 5., szombat

Életünk az ületetés!

Csodálatos őszi szombat délután ültettünk Guba-mezején kettő fügebokrot és egy eperfát, illetve munkahelyünkön hat gyümölcsfát, melyek finom és egészséges csemegével szolgálnak majd a jövőben hozzánk látogató, Kedves Vendégeinknek.

 Fügebokrok ültetése.
Tovább az Alapítvány honlapjára.

2014. november 22., szombat

Együtt a munkahelyi környezetünkért!

Idén is sok kollégánk tett tanubizonyságot arról, hogy fontos számára munkahelyi környezete és a fenntarthatóság.
Sokan áldozták fel november 8-án szombati napjukat, így a meghírdetett ültetésen minden állománykategóri képviseltette magát.
Parkosítási akciónk keretében, kalákánk hatékonyan dolgozott, mivel aznap délelőtt sikerült elültetni mind a 2500 db turkesztáni szil csemetét.

Az idei parkosítás második ütemében 6db gyümölcsfát ültettünk, melyek reményeink szerint 1-2 éven belül termőre fordulnak, és örömmel fogyaszthatjuk majd jól megérdemelt munkánk gyümölcseit.



Köszönjük mindenkinek a segítségét, a munkáját és a támogatásokat, amivel lehetővé teszik, hogy évről-évre egyre többet tegyünk környezetünkért, ahol élünk!